Oferty pracy

Kierownik Budowy

SPEC BAU Polska Sp. z o.o.

SPEC BAU POLSKA SP. z o.o. to renomowana firma budowlana, świadcząca zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Kierownik Budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • inicjatywy, zaangażowania, skuteczności w realizacji zadań,
  • umiejętności kierowania i budowania zespołu,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności,
  • gotowości do wyjazdów służbowych – w zależności od lokalizacji, opcjonalnie znajomości języka angielskiego, niemieckiego.
Obowiązki:
  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy, w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi,
  • reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną, nadzór nad realizacją prac, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców w zakresie wykonywanych prac,
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców,
  • kierowanie pracą podległych kierowników robót, inżynierów,
  • bieżące raportowanie terminowe,
  • procedowanie odbiorów ze służbami państwowymi (Straż Pożarna, SANEPID, PINB).
Firma oferuje:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach.
Sposób aplikowania: Aplikacje należy przesyłać na adres rekrutacja@specbaupolska.pl lub lukasz.mazur@specbaupolska.pl.