Oferty pracy

Analityk Projektu ADAS

ZF

Zespół zarządzania projektami ADAS w ZF Centrum Inżynieryjnym w Częstochowie poszukuje ambitnej oraz poszukującej możliwości rozwoju osoby. Jesteśmy częścią Grupy ZF będącej wiodącym producentem części samochodowych oraz systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Jako Analityk Projektu będziesz częścią globalnej organizacji z dostępem do wiedzy, doświadczenia oraz szeregu szkoleń ułatwiających start, codzienną pracę, a także dbających o dalszy rozwój. Jeżeli masz wiedzę lub doświadczenie w zakresie procesu zarządzania projektami oraz planowania w połączeniu z fascynacją dla technologii w przemyśle motoryzacyjnym i szukasz możliwości rozwoju, zapraszamy do procesu rekrutacji.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Analityk Projektu ADAS
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Częstochowa
Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • ukończone studia wyższe - preferowane z zakresu Elektroniki, Informatyki i Automatyki lub pokrewnych,
  • dobre zrozumienie procesu zarządzania projektami inżynieryjnym, planowania budżetu,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz popularnych narzędzi bazodanowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Menedżerów Projektów Inżynierskich w zakresie zarządzania zasobami, budżetem i planowaniem,
  • ulepszanie i utrzymywanie globalnego procesu raportowania zasobów i kosztów, a także metryk projektowych,
  • przygotowywanie prezentacji dla klienta oraz globalnych struktur ZF,
  • regularne raportowanie postępów prac.
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami w przemyśle motoryzacyjnym z obszaru elektroniki i oprogramowania,
  • program szkoleniowy oraz wsparcie rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy wspierające kreatywność i innowacyjność,
  • pakiety socjalne takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa,
  • pakiet relokacyjny, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu,
  • umowę o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich.
Sposób aplikowania: https://jobs.zf.com/job/Czestochowa-Analityk-Projektu-ADAS-WP-42-200/681021401/?locale=pl_PL