Oferty pracy

Tester oprogramowania

Integra Software
Logo integra automotive software jpg

OFERUJEMY PRACĘ W BIURZE (siedziba firmy w Koszalinie) ZDALNIE ORAZ W MODELU HYBRYDOWYM. Realizujemy zaawansowane projekty ERP, eCommerce, systemy flotowe dla takich firm jak Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes. Jeżeli jesteś testerem, który lubi gdy porządek wygrywa z chaosem to jesteś w dobrym miejscu. Poszukujemy dociekliwej osoby, która znajdzie każdy bug, zanim jeszcze my go zaprogramujemy.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Tester oprogramowania
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin, zachodniopomorskie
Wymagania:

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania
  • Znajomość zagadnień, zasad, praktyk i procesów testowania jest niezbędna.
  • Umiejętności organizacji pracy i samodzielności w wykonywaniu zadań Chcemy być pewni, że w pełni zrealizujesz swoje zadania.
  • Umiejętności pracy zespołowej Cenisz feedback i transparentną komunikację.
  • Nastawienia na efektywną pracę Twoja determinacja pozwala Ci realizować zadania od początku do końca.
  • Zorientowania na szukanie rozwiązań Jeśli na co dzień wykazujesz się dociekliwością i analitycznym podejściem – to szukamy właśnie Ciebie. Jako tester manualny masz szansę zostać krytykiem oprogramowania, który lubi podkreślać niedoskonałości.

Co jest mile widziane?

  • Zainteresowanie branżą motoryzacją Twoja pasja może pomóc przy codziennych zadaniach.
  • Doświadczenie w zakresie obsługi i testów systemów ERP
  • Wiedza, która pozwoli sprawnie znajdować błędy w systemach.
  • Znajomość MS SQL Server Te i inne technologie mogą Ci tylko pomóc w codziennej pracy.
  • Znajomość systemów eCommerce B2B i B2C Dodatkowy plus, jeśli te rozwiązania nie są Ci obce.
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne Twoje umiejętności ułatwią porozumienie się z Beta-testerami.
Obowiązki:

Jak pracujemy?

  • Wykonujemy testy – od przygotowania środowiska przez wykonanie testu Tropienie bug-ów, czyli analiza poprawności działania sprawdzanych rozwiązań. Współpracujemy z deweloperami przy testowaniu funkcjonalności Pewnie często usłyszysz słowa: „u mnie wszystko działa”.
  • Raportujemy wyniki i zgłaszamy problemy z przeprowadzonych testów Klikając „Test passed” potwierdzasz, że dana funkcjonalność spełnia stawiane mu wymagania.

Twoja praca ma znaczenie Tworzymy systemy dla tysięcy osób, które każdego dnia używają przez wiele godzin naszego oprogramowania. Masz realny wpływ na inne osoby i ich firmy. Różnorodność wykonywanych zadań i codzienne wyzwania powodują, że rzadko wykonujemy powtarzalne zadania.

Firma oferuje:

Dołączając do zespołu możesz również liczyć na:

  • Dodatkowe premie - dotyczące projektów, świąteczne, okolicznościowe
  • Budżet na szkolenia i rozwój - cenimy ludzi, którzy chcą się rozwijać
  • Naukę języków obcych - w ramach indywidualnych zajęć
  • Wewnętrzne warsztaty - dzielimy się wiedzą i podnosimy kwalifikacje
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Pizza Day i świeże owoce - ale to tylko, gdy odwiedzisz nas w biurze :)
  • Imprezy integracyjne
Sposób aplikowania: Aplikuj bezpośrednio : https://praca.integra.com.pl/praca/admin2/www/form.php?id=1061