Oferty pracy

ELEKTRYK- MONTER UKŁADÓW ELEKTRYCZNYCH

FABRYKA MASZYN "BUMAR-KOSZALIN" SPÓŁKA AKCYJNA

„Bumar-Koszalin” to firma z 70-letnią tradycją i doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji podnośników pożarniczych, a także podnośników montażowych, wykorzystywanych do wszelkich prac na wysokościach. Firma stale produkuje kilkanaście typów podnośników montażowych o wysokościach roboczych od 10 do 40 m, w tym również podnośniki dopuszczone do pracy pod napięciem do 1 kV. Jednocześnie odbywa się również produkcja podnośników pożarniczych, których wysokości ratownicze zawierają się między 23 a 46 m.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: ELEKTRYK- MONTER UKŁADÓW ELEKTRYCZNYCH
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: KOSZALIN
Wymagania:
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze sterowaniem i automatyką przemysłową
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (schematów elektrycznych)
  • Umiejętność pracy zespołowej
Obowiązki:
  • Montaż układów elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
Firma oferuje:
  •  Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  •  Ubezpieczenie grupowe
  •  Świadczenia socjalne z ZFŚS
  •  Możliwość zdobywania cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
Sposób aplikowania: CV na e-mail: kariera@bumar.pl