Oferty pracy

Inżynier budowy

STRABAG Sp. z o.o.

STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie - lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, który ma znaczący i stabilny kapitał własny. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  • bardzo dobra organizacja pracy -dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)
  • doświadczenie zawodowe w branży drogowej (w wykonawstwie lub biurze projektowym) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość AutoCad będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentów budowy
  • współpraca z Kierownikiem Budowy
  • kontrola kosztów zużycia materiałów, wykonywanych robót przez Podwykonawców
  • weryfikacja projektów budowlanych przed przystąpieniem do przetargu/realizacji
  • wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców, Podwykonawców
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek
Sposób aplikowania: https://jobboerse.strabag.at/req35592/In%C5%BCynier%20Budowy%20(m%20%20-%20%20k)/PL/