Oferty pracy

SPECJALISTA DS. POSZUKIWANIA GRUNTÓW / DZIAŁEK

Ecointegral Projekt Polska Sp. z o.o.

Ecointegral Projekt Polska Sp. z o.o. to firma inżynieryjna, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie projektowania infrastruktury elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej oraz elektrowni opartych o odnawialne źródła energii.

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: SPECJALISTA DS. POSZUKIWANIA GRUNTÓW / DZIAŁEK
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Polska
Wymagania:
  • znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z wynajem gruntów
  • rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • wysokie umiejętności sprzedażowe
  • mile widziana wcześniejsza współpraca z sieciami handlowymi
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do podróżowania po całym kraju
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. hiszpańskiego
Obowiązki:
  • identyfikacja i kontakt z właścicielami określonych działek
  • przeprowadzenie procesu dzierżawy od negocjacji po podpisanie umowy
  • realizacja lokalnych działań marketingowych
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • raportowanie do przełożonego
Firma oferuje:
  • elastyczna forma zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy
Sposób aplikowania: Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij Twoje CV na adres: rekrutacja@ecointegral.com