Oferty pracy

PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Ecointegral Projekt Polska Sp. z o.o.

Ecointegral Projekt Polska Sp. z o.o. to firma inżynieryjna, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie projektowania infrastruktury elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej oraz elektrowni opartych o odnawialne źródła energii.

Branża: Projektowanie, dokumentacja, architektura
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Zdalna
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne
  • min. 1 rok doświadczenia jako elektryk
  • znajomość j. hiszpańskiego lub j. angielskiego
  • znajomość środowiska AutoCAD, Office
  • umiejętność projektowania instalacji elektrycznych
  • mile widziane prawo jady kat. B
Obowiązki:
  • projektowanie instalacji elektrycznych
  • budżetowanie projektów
  • planowanie i kontrola projektów
  • tworzenie raportów technicznych
  • uczestnictwo w spotkaniach służbowych
  • możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca zdalna
  • profesjonalne wsparcie podczas wdrożenia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Sposób aplikowania: Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij Twoje CV na adres: rekrutacja@ecointegral.com