Oferty pracy

Programista Java Script

SKILL & CHILL
Przechwytywanie1

SKILL AND CHILL to zespół pasjonatów IT, ludzi od spraw niemożliwych. Dostarczamy pełne spektrum usług informatycznych oraz realizujemy projekty na rynku polskim i międzynarodowym. Stawiamy na najnowsze rozwiązania, nieustannie się rozwijamy, a najlepsze dopiero przed nami! Cenimy ludzi z inicjatywą i pomysłem. Posiadasz skille jakich poszukujemy, myślisz logicznie, umiesz pracować w teamie, a chill to motto Twojego relaxu - dołącz do nas już dziś. Współpraca z nami oznacza możliwość rozwoju i realizację ciekawych projektów informatycznych. Więcej informacji o naszych projektach znajdziesz na stronie --> www.skillandchill.com SKILL & CHILL to więcej niż praca, to styl życia.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Programista Java Script
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Praca zdalna
Wymagania:
  • Bardziej niż doświadczenie cenimy pasję i zaangażowanie,
  • Znajomość TypeScript, Material-U, React, Redux, Webpack, Axios,
  • Znajomość technologii JavaScript,
  • Znajomość NestJS, Prisma, MySQL, Node-JS,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Rozwój i utrzymanie systemów o zasięgu międzynarodowym,
  • Wdrażanie sprawnego i efektywnego kodu zgodnie ze specyfikacją wymagań,
  • Tworzenie architektury aplikacji zapewniającej wydajność, testowalność, rozwijalność oraz łatwość utrzymania,
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań,
  • Praca w metodologii Agile lub Scrum.
  • Pracę w formie zdalnej = brak dress code’u, Stabilne zatrudnienie - możliwość wyboru typu umowy,
  • Długoterminowe i interesujące projekty,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wyzwania, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności programistyczne,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Zajęcia z języka angielskiego,
  • Sprzęt potrzebny do pracy,
  • Spotkania integracyjne i wiele dobrej zabawy!
Sposób aplikowania: Wyślij nam swoje CV na kontakt@skillandchill.com