Oferty pracy

inżynier budowy

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH INTERCORSP Z O O
1963

„Budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie. Zadanie 4: w. Skórowo (bez węzła) – w. Leśnice (z węzłem)”

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: inżynier budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: lębork
Wymagania:
  • wykształcenie budowlane/lub w trakcie trwania nauki
  • podstawowa znajomość obsługi programu AutoCad
  • umiejętność czytania projektów
  • obsługa programów MS Office
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z Dyrektorem Kontraktu, Kierownikiem Budowy oraz Administratorem Kontraktu;
  • Dobowe, Tygodniowe, Miesięczne raportowanie o postępie prac;
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej;
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy, Kierownika Robót lub Majstra;
  • Przygotowanie dokumentów tj. wniosków materiałowych, SPZJ, PZJ, PTiOR oraz innych,
  • Uczestniczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,
  • Przygotowanie zamówień na materiały, sprzęt, mieszanki betonowe itp.;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwości zdobycia doświadczenia;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • wdrożenie i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop/telefon);
  • Stabilną pracę w polskiej firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego.
Sposób aplikowania: email: piotr.barwinski@intercor.eu