Oferty pracy

Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska „EKOMEL” Spółka z o.o. Chojnice
Logo ekomel

P.R.M i O.Ś. „EKOMEL’ Sp. z o.o. jest znaną, chojnicką firmą działającą na rynku budowlanym od ponad 20lat. Firma wykonuje roboty w zakresie inżynierii sanitarnej tj. kanalizacja, wodociągi, oczyszczalnie ścieków, wysypiska odpadów komunalnych, przepompownie, stacje uzdatniania wody oraz melioracji i robót ziemnych tj. melioracje użytków rolnych i leśnych, budowle hydrotechniczne i komunikacyjne, stawy rybne, urządzenia terenów zielonych i boisk sportowych, wykopy i nasypy, zagospodarowanie i rekultywacja gruntów, przewierty poziome. Wszystkie realizowane projekty wykonujemy w sposób sprawny i rzetelny. Zapewniamy kompleksową obsługę Inwestycji.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Chojnice
Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne lub magisterskie (kierunek inżynieria sanitarna), - Znajomość programu AUTOCAD, pakietu MS Office, - Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi, - Prowadzenie dokumentacji budowlanej, weryfikacja dokumentacji projektowe i zastosowanych rozwiązań, - Znajomość procedur odbiorowych na placu budowy, - Umiejętność czytania rysunków technicznych, - Umiejętność pracy w zespole, - Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych, - Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania, - Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

- Nadzorowanie procesu realizacji robót budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną oraz harmonogram, wymagania kontraktu, rozwiązywanie problemów technicznych, - Zarządzanie brygadami montażowymi i nadzorowanie ich pracy, - Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie, - Wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót, - Współpraca z firmami wykonawczymi, - Nadzór nad terminowością wykonywania prac.

- Zatrudnienie w stabilnej firmie, na podstawie umowy o pracę, - Stałe zatrudnienie, - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, - Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu, - Możliwość rozwoju osobistego.

Sposób aplikowania: telefonicznie 523974051, e-mail: ekomel@ekomel.com.pl