Oferty pracy

Młodszy Inżynier Budowy

PGOM Sp. z o.o.

PGOM świadczy kompleksowe usługi w charakterze Koordynatora Technicznego, Inwestora Zastępczego i Doradcy Inwestora przy realizacji obiektów w komercyjnych, przemysłowych i infrastruktury.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Inżynier Budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne (mile widziani absolwenci i studenci ostatniego roku studiów na kierunku Budownictwo).
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej.
  • Dobra znajomość Autocad, MS Office.
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność.
Obowiązki:
  • Wsparcie Inspektora Nadzoru.
  • Kompletowanie oraz weryfikacja dokumentacji, harmonogramów i postępu realizacji prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktowe, dokumentację techniczną i administracyjną.
  • Pomoc w sporządzaniu raportów.
  • Kontrola obiegu dokumentacji administracyjnej i technicznej. Inne prace wynikające z charakteru stanowiska.
  • Praca w biurze budowy przy realizacji projektu rozbudowy centrum handlowego w Koszalinie.
  • Praca w pełnym wymiarze czasowym, na podstawie umowy-zlecenia, ze stałym wynagrodzeniem miesięcznym, na okres 5 miesięcy, od 11.2022 do 03.2023, z możliwością przedłużenia w zależności od końcowego terminu realizacji inwestycji.
Sposób aplikowania: Zgłoszenia należy przesyłać na adres: elugowska@pgom.pl