Oferty pracy

Developer .NET

Netproces Sp. z o.o.
Logopng

Netproces jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw. Od początku funkcjonowania zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania webowego, desktopowego, mobilnego. Netproces oferuje rozwiązania własne, jak również światowe produkty i technologie. Świadczy pełen zakres usług od consultingu, poprzez realizację oraz outsourcing projektów informatycznych dla instytucji administracji publicznej oraz firm. Aby zapewnić Klientom wydajne i skuteczne rozwiązania informatyczne, blisko współpracujemy z czołowymi dostawcami technologii informatycznych. Posiadamy również doświadczenie przy realizacji złożonych systemów dedykowanych. Przeprowadzamy cały proces związany z tworzeniem oprogramowania: od formułowania wymagań, poprzez projekt, realizację, oraz serwis.

O projekcie

Celem projektu jest dostarczenie kompleksowego systemu klasy ERP dedykowanego branży komunalnej. Projekt zakłada stworzenie warstwy back office, front office oraz dostarczenie usług w domenie publicznej - e-Usługi. Projekt prowadzony jest przy bliskiej współpracy z uczelnią techniczną.Innowacją będą opracowane przy wsparciu jednostki naukowej analityczne narzędzia biznesowe, stanowiące element systemu, umożliwiające w czasie rzeczywistym optymalizację kosztową sieci wodno-kanalizacyjnych. Symulator, korzystający z algorytmów sztucznej inteligencji (AI), umożliwi automatyzację procesu doboru wodomierzy montowanych na sieci. System, na podstawie zagregowanych danych, samoczynnie zaplanuje politykę zakupową urządzeń pomiarowych, bez zaangażowania zasobów ludzkich przedsiębiorstwa.

Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Developer .NET
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Praca zdalna/Sopot
Wymagania:
  • Doświadczenia w programowaniu systemów backendowych/ frontendowych,
  • Wymagana znajomość zasad czystego kodu (clean code) oraz wzorców projektowych (Gang of Four Design Patterns),
  • Mile widziana znajomość WPF.
Obowiązki:
  • Tworzenie oprogramowania,
  • Współpraca z zespołem programistów, analitykami, testerami, klientami i innymi specjalistami z branży IT,
  • Uczestnictwo w tworzeniu rozwiązań, omawianiu problemów programistycznych i architektonicznych,
  • Testowanie i opiniowanie nowych technologii oraz nowych rozwiązań dla klientów,
  • Realizowanie testów jednostkowych i integracyjnych,
  • Weźmiesz udział w tworzeniu i rozwijaniu systemu, który będzie wykorzystywany do nowoczesnej i kompleksowej obsługi oraz rozliczania sieci i urządzeń wodociągowych systemem klasy ERP,
  • Zobaczysz jak wygląda całkowity proces przeprowadzania projektu – od jego planowania po wdrożenie do działania,
  • Będziesz miał/a możliwość zdobycia doświadczenia w interdyscyplinarnym, małym zespole, gdzie każdy rozwija się i dzieli kompetencjami z innymi.
Firma oferuje:
  • Pracę w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie,
  • Umowę o pracę,
  • Podwyższone KUP (autorskie),
  • Udział w innowacyjnym projekcie NCBiR we współpracy z uczelnią techniczną,
  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii,
  • Możliwość wpływu na kształt systemu, w tym na wybór narzędzi i technologii,
  • Obserwowanie jak tworzone oprogramowanie ma wpływ na działanie firmy - planujemy, tworzymy i wdrażamy na środowiska testowe i produkcyjne,
  • Udział w konferencjach branżowych i budżet szkoleniowy,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Devtalki – spotkania, na których zespół dzieli się wiedzą,
  • Czas na rozwój własny przewidziany w ramach godzin pracy,
  • Wsparcie i pomoc w rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku.
Sposób aplikowania: CV prosimy przesyłać na adres info@netproces.pl