Oferty pracy

Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej

SICK Sp. z o.o.

Od 1946 roku jesteśmy wiodącym producentem sensorów przemysłowych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej wykorzystywanej przy automatyzacji procesów technologicznych. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Waldkirch (Niemcy), a jej oddziały znajdują się w wielu krajach na całym świecie. Jako koncern o charakterze międzynarodowym zatrudniamy ponad 10.000 pracowników różnych specjalizacji. Od kilku lat firma SICK znajduje się w czołówce prestiżowej listy 100 najlepszych pracodawców w Europie.

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Województwo Zachodniopomorskie
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne - preferowane umiejętności w kierunku: automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika, informatyka i pokrewne.
  • Rozwinięte umiejętności społeczne, szeroko pojęta komunikatywność, łatwość i chęć nawiązywania kontaktów, budowania relacji, prowadzenia rozmów i korespondencji handlowej,
  • Zdolność samodzielnego planowania swoich działań, determinację i systematyczność w realizacji postawionych celów,
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do częstych wyjazdów w rejonie działania,
  • Doświadczenie i sukcesy zawodowe na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Obowiązki:
  • Rozwijanie kontaktów z obecnymi klientami,
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Wykrywanie możliwości biznesowych, sporządzanie ofert, negocjacje, poszerzanie współpracy,
  • Realizacja osobistych planów sprzedaży, udział w planach rozwojowych całej firmy,
  • Stałe podnoszenie kompetencji technicznych (sprzedaż produktów, rozwiązań, usług oraz softwarów) i umiejętności handlowych.
  • Pracę w renomowanej globalnej firmie działającej we wiodących obszarach automatyki produkcji i logistyki,
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku specjalistów w branży,
  • Dołączenie do przyjaznego zespołu i rozwijanie swoich umiejętności w atmosferze wzajemnej współpracy,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez Sensor Intelligence Academy oraz rozwijania swoich zainteresowań zawodowych,
  • Grupowe Ubezpieczenie NNW,
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i pakietów MultiSport na preferencyjnych warunkach.
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9583791568604715b95f7dba755fce6d