Oferty pracy

Konstruktor ds. Pneumatyki - Hydrauliki

Nowa Tepro Sp. z o.o.

NOWA TEPRO Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się projektowaniem i konstrukcją stacji linii montażu mechanicznego dla przemysłu „automotive”. W związku z rozwojem działu konstrukcji poszukujemy pracowników na stanowisko:

Branża: Motoryzacja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Konstruktor ds. Pneumatyki - Hydrauliki
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:
  • ukończone studia na Wydziale Mechanicznym – min. inżynier
  • mile widziana znajomość programu ePlan Fluid, AutoCad
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji pneumatyczno-hydraulicznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie umiejętności
  • pozytywne nastawienie i entuzjazm
Obowiązki:
  • tworzenie planów pneumatyczno-hydraulicznych
  • sporządzanie list materiałowych w oparciu o przygotowaną dokumentację
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • kontakt i współpraca z klientami
  • rozwój zawodowy i możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z rozpoznawalnymi na rynku międzynarodowym klientami, podczas realizacji nowatorskich projektów dla branży „automotive”
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • elastyczny czas pracy
  • program poleceń pracowniczych
  • kursy językowe
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • przyjazną atmosferę pracy
Sposób aplikowania: CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@nowa-tepro.pl z dopiskiem KONSTRUKTOR DS. PNEUMATYKI-HYDRAULIKI