Oferty pracy

Recepcjonistka/Recepcjonista

Willa Kashmir

Pensjonat „Willa Kashmir” mieści się w jednym z bardziej okazałych budynków w Mielnie przy głównym deptaku. Pensjonat prowadzony przez spółkę DIUN-TUR S.C.

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Mielno
Wymagania:
  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Wymagana obsługa komputera w środowisku Windows.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana umiejętność przygotowania śniadań.
  • Komunikatywność i samodzielność.
Obowiązki:
  • Prowadzenie recepcji hotelowej.
  • Bieżąca obsługa klienta.
  • Obsługa rezerwacji Internetowych, telefonicznych i turystycznych portali rezerwacyjnych.
  • Przygotowywanie śniadań dla gości hotelowych.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (w szczególnym przypadku możliwość zamieszkania na terenie obiektu).
  • Miejsce parkingowe.
  • Niezbędny sprzęt i środki do pracy.
  • Przeszkolenie w zakresie obsługi.
Sposób aplikowania: Zapraszamy do składania CV na adres praca@willakashmir.pl, w przypadku dodatkowych pytań tel. 733 067 066