Oferty pracy

Asystenta projektanta drogowego - staż

VIA Projekt Sp. z o.o.
Va page 001

VIA Projekt się w kompleksowej obsłudze inżynieryjnej inwestycji budowlanych od fazy projektowania, uzyskiwania decyzji administracyjnych, organizacji przetargów, zarządzania projektem oraz budów dla szeregu inwestycji szczególnie w zakresie obiektów infrastrukturalnych. Zajmujemy się realizacją oraz wspomaganiem procesów inwestycyjnych zarówno w skali mikro przedsięwzięć o skali kilkuset tysięcy złotych jak i przy realizacjach skomplikowanych inwestycji infrastrukturalnych o dużo większej skali.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Asystenta projektanta drogowego - staż
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecin, Piskorskiego 21
Wymagania:
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
  • Znajomość oprogramowania branżowego CAD;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
  • Uczestnictwo w realizacji projektów drogowych;
  • Współpraca przy opracowaniu projektów;
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych.
Firma oferuje:
  • Umowa zlecenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wsparcie ze strony pracowników w okresie wdrożenia;
Sposób aplikowania: e-mail: biuro@via-projekt.pl, tel. 516266045