Oferty pracy

Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lech" Spółka z o.o.

Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, specjalistycznego (między innymi na potrzeby wojska i służby zdrowia), a także rewitalizacji oraz renowacji budynków. Lista naszych doświadczeń jest długa, gdyż działamy nieprzerwalnie na rynku krajowym i zagranicznym 35 lat. Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego i renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Ustronie Morskie
Wymagania:

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej,
  • ofertowanie zakresów robót,
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • stała kontrola stanu BHP,
  • przygotowywanie dokumentacji budowy,
  • raportowanie postępów prac,
  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek – Budownictwo),
  • doświadczenie w realizacji robót budowlanych,
  • praktyczna znajomości MS Office oraz AutoCAD,
  • dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.

Mile widziane: doświadczenie w budowach kubaturowych.

  • Możliwość rozwoju poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia na budowie, która dopiero się rozpoczyna;
  • Codzienną współpracę z Kierownikiem Budowy;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Benefity: prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport, karty przedpałacowe w okresie świąt Bożego Narodzenia, cykliczne imprezy integracyjne, możliwość zakwaterowania.

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres d.brajsa@pwlech.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 790 374 380