Oferty pracy

Majster Budowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lech" Spółka z o.o.

Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, specjalistycznego (między innymi na potrzeby wojska i służby zdrowia), a także rewitalizacji oraz renowacji budynków. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “Lech” Sp. z o.o. powstało w 1988 roku i działa z powodzeniem nieprzerwanie na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego i renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Majster Budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Ustronie Morskie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek – Budownictwo);
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych;
  • Doświadczenie w realizacji robót budowlanych;
  • Praktyczna znajomości MS Office oraz AutoCAD;
  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.
Obowiązki:
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie;
  • Monitorowanie postępu prac i dbanie o terminowe realizowanie zadań;
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej;
  • Ofertowanie zakresów robót;
  • Stała kontrola stanu BHP na budowie;
  • Przygotowywanie dokumentacji budowy;
  • Raportowanie postępów prac;
  • Współpraca z kierownictwem budowy.
  • Możliwość rozwoju poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia na budowie, która dopiero się rozpoczyna;
  • Codzienną współpracę z Kierownikiem Budowy;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Benefity: prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport, karty przedpałacowe w okresie świąt Bożego Narodzenia, cykliczne imprezy integracyjne, możliwość zakwaterowania.

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres d.brajsa@pwlech.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 790 374 380