Oferty pracy

Programista Frontend Angular / React

Integra Software Sp. z o.o.
Logo szare

Integra Software od ponad 30 lat oferuje rozwiązania programistyczne dla branż technicznych, głównie związanych z transportem i motoryzacją. Oferujemy płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów. Jeżeli jesteś studentką / studentem i uda Ci się pogodzić studia z pracą, to szukamy właśnie Ciebie.

Branża: IT
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: Programista Frontend Angular / React
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Znajomość HTML5 / CSS3 czy standardów JS ES (x)
  • Podstawowa znajomość frameworku Angular / React
  • Podstawowa znajomość środowiska Microsoft Visual Studio
  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielności w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej
Obowiązki:
  • Realizowanie task-ów w ramach sprintów
  • Rozwijanie i optymalizowanie istniejących systemów dla branży Automotive
  • Przeprowadzanie testów własnych zmian i modyfikacji w kodzie
  • Współpracowanie z deweloperami i innymi osobami zaangażowanymi w projekt
  • Raportowanie bieżącej pracy i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Płatny i ciekawy staż przy ambitnych projektach realizowanych m.in. dla firm Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin;
  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć;
  • Możliwość zdobycia cennego i praktycznego doświadczenia;
  • Atrakcyjne premie motywacyjne dla najbardziej zaangażowanych osób;
  • Udział w interesujących i wartościowych szkoleniach oraz inne, dodatkowe benefity, m.in. udział w imprezach firmowych, bilety do kina i teatru, itp.;
  • Możliwość kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: staze@integra.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 94 348 80 17