Stażysta w dziale Inżynieryjnym eMobility (testy, rozwój produktów, technologia, jakość, produkcja, controlling)

Eaton Truck Components Sp. z o.o.

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Branża: Administracja
Stanowisko: Stażysta w dziale Inżynieryjnym eMobility (testy, rozwój produktów, technologia, jakość, produkcja, controlling)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Tczew
Wymagania:
  • student ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich lub absolwent do roku od ukończenia studiów (kierunek finanse i rachunkowość lub ekonomia- staż controlling), kierunek elektronika, elektrotechnika, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika, logistyka, zarządzanie produkcją lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa znajomość modelowania w systemach (CAE),
  • znajomość AutoCad,
  • mile widziana znajomość Creo / Solid Works (dział technologiczny),
  • znajomość MS Office,
  • skrupulatność oraz dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy minimum 4 dni w tygodniu.
  • mile widziane znajomość MS Project,
  • znajomość systemu Mini Tab (dział testów eMobility).
Obowiązki:

W dziale Technologicznym eMobility:

  • wspiercie technologiczne w opracowaniu dokmentacji procesowej i wdrażaniu linii eMobility,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej (instrukcje pracy, instrukcje procesowe),
  • pomiary i analizy technologiczne (czasy standardowe, pomiary na maszynach),
  • dobór oprzyrządowania technologicznego,
  • analizy przy planowaniu ustawień maszyn (layout).

W dziale Rozwoju Produktów eMobility (zespół elektryków i elektroników (EE)):

  • wspieranie pracy inżynierów elektryków i elektroników,
  • wsparcie w procesie rozwoju nowych produktów, w tym obliczenia inżynierskie (MATHCAD), przygotowywanie dokumentacji, symulacje (PSPICE, MATLAB), projektowanie PCB(ALTIUM),
  • udział w budowie i testowaniu prototypów,
  • rozwiązywanie problemów i wsparcie wdrażania produktu.

W dziale Jakości Dostawców eMobility:

  • bieżące wsparcie działu jakości w codziennych zadaniach,
  • wsparcie kontroli jakości materiału wejściowego,
  • wspracie w nadzorze nad materiałem niezgodnym,
  • raportowanie oraz aktualizacja danych w systemie zarządzania dostawcami,
  • wykonywanie podstawowych pomiarów metrologicznych.

W dziale Jakości Produkcji eMobility:

  • wsparcie kontroli jakości,
  • wspracie w nadzorze produkcji,
  • raportowanie oraz aktualizacja danych w systemie zarządzania produkcji,
  • wykonywanie podstawowych pomiarów i analiza kontroli jakości.

W dziale Testów eMobility:

  • tworzenie/ modyfikacja instrukcji stanowiskowych(operatorskich, naprawczych),
  • analiza wyników z testu (włącznie z Gaugr R&R),
  • wspieranie techników w naprawach testerów,
  • wspieranie procesu napraw(analiza błędów po teście, szkolenia naprawiaczy).

W dziale Nowych Uruchomień eMobility:

  • wsparcie pracy kierowników ds. Nowych Uruchomień,
  • wsparcie przy uruchomieniach nowych linii,
  • wspieranie działu w bieżących zadaniach dot. spotkań uruchomień produkcji,
  • zbieranie danych, przygotowywanie raportów i prezentacji.

W dziale Nowych Projektów eMobility:

  • nadzór nad zamówieniami oraz Capex,
  • wykonywanie prób technologicznych,
  • przygotowywanie dukumentacji raportowej,
  • wykonywanie analiz Capacity oraz czasów cykli,
  • wsparcie działu w bieżących potrzebach (wspracie pracy projektowej),
  • kontakt z dostawcami urządzeń i integratorami linii produkcyjnych.

W dziale Controllingu:

  • wykonywanie dziennnych raportów sprzedaży
  • weryfikacja faktur,
  • wsparcie działu w bieżących potrzebach (weryfikacja faktur, generowanie raportów),
  • księgowanie i weryfikacja faktur w trakcie cyklicznych rozliczeń miesięcznych
  • wsparcie działów powiązanych w razie potrzeby.
Firma oferuje:
  • płatny staż,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 12 miesięcy,
  • poznanie różnych działów w Eaton.
Sposób aplikowania: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1003066897