Oferty pracy

Konsultant techniczny ds. oprogramowania

Integra Software Sp. z o.o.
Logo szare

Integra Software od ponad 30 lat oferuje rozwiązania programistyczne dla branż technicznych, głównie związanych z transportem i motoryzacją. Oferujemy płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów. Jeżeli jesteś studentką / studentem ostatniego roku i uda Ci się pogodzić studia z pracą, to szukamy właśnie Ciebie.

Branża: IT
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: Konsultant techniczny ds. oprogramowania
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy wdrożenie na tym stanowisku Płynność w obsłudze komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych Zdolności komunikacyjne Zorientowanie na szukanie rozwiązań

Obowiązki:

Obsługa telefoniczna i zdalna zgłoszeń użytkowników Analiza zgłoszeń i dostarczanie odpowiedzi o rozwiązanym problemie do użytkowników Ewidencjonowanie i raportowanie obsługiwanych zgłoszeń Przeprowadzanie podstawowych testów nowych wersji oprogramowania

Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć Możliwość zdobycia cennego i praktycznego doświadczenia Atrakcyjne premie motywacyjne dla najbardziej zaangażowanych osób Udział w interesujących i wartościowych szkoleniach oraz inne, dodatkowe benefity, m.in. udział w imprezach firmowych, bilety do kina i teatru, itp.; Możliwość kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów.

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: staze@integra.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 94 348 80 17