Oferty pracy

Inżynier budowy

Alstal

Jak się u nas pracuje? główna siedziba znajduje się w Bydgoszczy a oddziały zlokalizowane są w Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach zatrudniamy młode i ambitne osoby, jak i wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów wspieramy rozwój oraz pasje naszych pracowników dbamy o relacje i miłą współpracę, którą budujemy podczas spotkań integracyjnych dbamy o środowisko naturalne, segregujemy odpady, sadzimy drzewa, oszczędzamy energię organizujemy akcje charytatywne wspieramy drużyny sportowe i bierzemy udział w wydarzeniach sportowych

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek - Budownictwo)
  • doświadczenia w realizacji robót budowlanych (min. 1 rok) dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz AutoCAD dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w budowach kubaturowych
Obowiązki:
  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej ofertowanie zakresów robót prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie stała kontrola stanu BHP
  • przygotowywanie dokumentacji budowy
  • raportowanie postępów prac współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach
Firma oferuje:
  • udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • program szkoleń branżowych
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2492cc8d3dd24db19dd9cd917701c702