Oferty pracy

Projektant konstrukcji dachowych

Giergips-wood

Zajmujemy się produkcją wiązarów dachowych

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Projektant konstrukcji dachowych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Przechlewo
Wymagania:

Wykształcenie wyższe, techniczne ewentualnie w trakcie trwania studiów (III, IV rok na kierunku Budownictwo) -Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym -Znajomość programu Excel, AutoCAD -Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

Obsługa oprogramowania do projektowania konstrukcji dachowych. -Wsparcie techniczne w projektowaniu prefabrykowanych konstrukcji dachowych. -Opracowywanie rysunków technicznych, modeli 3D i opisów technicznych zgodnie z wymaganiami projektów. -Nauka obowiązujących norm i standardów zgodnie w wymaganiami firmy i klientów. -Współpraca z całym zespołem projektowym.

Umowę o pracę • -Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie i wsparcie doświadczonych managerów, inżynierów i specjalistów, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań • -Udział w ciekawych projektach • -Dobrą atmosferę pracy

Sposób aplikowania: e-mail ksiegowosc@giergips-wood.eu