Oferty pracy

Obsługa klienta oraz rozliczanie akcji promocyjnych

Savi Marketing Sp. z o.o.

Nowa, europejska marka technologii marketingowych z doświadczeniem i talentem lidera rynku. Integrujemy wiedzę o aktywizacji konsumentów z zaawansowanymi technologiami, oferując narzędzia do podnoszenia zaangażowania i sprzedaży. Jesteśmy ekspertami w promocjach cashback i zarządzaniu dużymi wolumenami finansowymi. Pomagamy klientom zwiększać wartość biznesu, łącząc potrzeby sprzedawców i marek.

Branża: Marketing
Stanowisko: Obsługa klienta oraz rozliczanie akcji promocyjnych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Białogard
Wymagania:

Pilnie przyjmiemy do zespołu operacyjnego w Białogardzie, osoby z biegłą znajomością języka niemieckiego i angielskiego.

Obowiązki:

Obowiązki obejmują:

  • obsługę europejskich kampanii marketingowych cashback, zlecanych przez naszą spółkę siostrę z Niemiec
  • wprowadzanie i walidację danych w systemie oraz bieżący kontakt z Savi Niemcy w sprawach otrzymywanych zgłoszeń (Teams chat/calls)
  • raportowanie do Operations Controller z UK

Praca na około 25-40 godzin w tygodniu, w formie umowy zlecenia. Po około 2-tygodniowym szkoleniu w siedzibie firmy w Białogardzie, możliwość pracy w formie zdalnej lub hybrydowej. Stawka godzinowa do ustalenia. Nie wymagamy doświadczenia. Stawiamy na wysoką kulturę osobistą i profesjonalizm. Potrzebne są także zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu oraz spostrzegawczość i dokładność.

Sposób aplikowania: CV prosimy przesłać na adres biuro@savipolska.pl, koniecznie z klauzulą o ochronie danych osobowych. Dołącz do Nas!