Oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Polenergia Fotowoltaika S.A.

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach. Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa. Do naszych inwestycji, oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility. Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny! #ŁączymyEnergię

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: cała Polska
Wymagania:
  • Jesteś ambitny/a, samodzielny/ a i nieprzeciętny/a
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia
  •  Lubisz zdrową rywalizację i pracę w terenie
  •  Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a do jej otwarcia
  •  Jesteś nastawiony/a na realizację celów
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
Obowiązki:
  • Sprzedaż bezkonkurencyjnego oraz kompleksowego produktu na rynku branży OZE (PV, PC, Termomodernizacja, wiatraki )
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz praca na spotkaniach umówionych przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Budowanie długotrwałej relacji z Klientem
  • Doradztwo w zakresie energetyki i transformacji energetycznej
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Pracę w firmie, która jest częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce
  • Współpracę z JEDYNĄ firmą w branży OZE, w której brak dotacji nie jest problemem
  • Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki to jesteśmy najlepszym kierunkiem
  • Jasna ścieżka kariery, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i jeszcze więcej zarobić
  • Wyjazdy zagraniczne dla najlepszych (Barcelona 2022, Alpy 2023, Ibiza 2023, Dubaj 2024)
  • Pełny kalendarz jakościowych spotkań umawianych przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Najbardziej efektywne wdrożenie - nasi trenerzy z pewnością zadbają o to aby przekazać Wam niezbędną wiedzę do rozpoczęcia pracy
  • Wsparcie przełożonego oraz zespołu na każdym etapie wdrożenia i współpracy
  • Narzędzia do pracy od pierwszego dnia - auto służbowe (również do użytku prywatnego) kartę paliwową, telefon, iPad
  • Multisport, MultiLife, opieka medyczna
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=10e4041d20e74494826d33160044cae6