Oferty pracy

Motion Designer - Płatny staż

Integra Software Sp. z o.o.
Logo szare

Integra Software od ponad 30 lat oferuje rozwiązania programistyczne dla branż technicznych, głównie związanych z transportem i motoryzacją. Oferujemy płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów. Jeżeli jesteś studentką / studentem ostatniego roku i uda Ci się pogodzić studia z pracą, to szukamy właśnie Ciebie.

Branża: Projektowanie, dokumentacja, architektura
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: Motion Designer - Płatny staż
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Znasz w podstawowym zakresie narzędzia z pakietu Adobe (After Effects, Illustrator) – pokaż nam, w jaki sposób wykorzystujesz różne narzędzia w codziennej pracy;
  • Szybko się uczysz i łatwo przyswajasz nowe informacje – liczymy na Twoją otwartość na wiedzę i pozyskiwanie umiejętności;
  • Świetnie organizujesz swoją pracę – doceniamy umiejętność ustalania priorytetów zadań.
Obowiązki:
  • Tworzenie animacji na podstawie otrzymanych materiałów - w stylu Shape Motion;
  • Projektowanie prostych grafik wektorowych dla filmików animowanych.
Firma oferuje:
  • Szansa zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych;
  • Opieka doświadczonych opiekunów oraz wsparcie ze strony członków zespołu;
  • Poznanie specyfiki pracy w branży IT;
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: staze@integra.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 94 348 80 17