Oferty pracy

Stażysta ds. marketingu – płatny staż

Integra Software Sp. z o.o.
Logo szare

Integra Software od ponad 30 lat oferuje rozwiązania programistyczne dla branż technicznych, głównie związanych z transportem i motoryzacją. Oferujemy płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów. Jeżeli jesteś studentką / studentem i uda Ci się pogodzić studia z pracą, to szukamy właśnie Ciebie.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Stażysta ds. marketingu – płatny staż
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole, jeśli: - interesuje Cię świat marketingu - chcesz się rozwijać w tym obszarze i podejmować nowe wyzwania; - jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną i proaktywną - lubisz działać i realizować pomysły, dzielić się własną perspektywą i współpracować w zespole; - sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, PowerPoint, Excel) Mile widziane: - zainteresowanie w obszarze marketingu produktowego (wiedza z zakresu reklam Google i mediów społecznościowych); - podstawowa znajomość WordPressa; - znajomość narzędzia do edycji grafiki; - znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i marketing

Obowiązki:

- wsparcie przy przygotowywaniu i aktualizowaniu materiałów reklamowych i promocyjnych; - współpraca z działem handlowym w ramach działań marketingowych; - poszukiwanie nowych rozwiązań w obrębie marketingu; - wsparcie w codziennych czynnościach, dbając o płynne funkcjonowanie działań marketingowych i procesów; - edycja stron internetowej firmy; - research produktowy, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem firmy; - analiza rynku, konkurencji, trendów marketingowych;

- płatny i ciekawy staż przy ambitnych projektach realizowanych m.in. dla firm Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin; - elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć; - możliwość zdobycia cennego i praktycznego doświadczenia; - atrakcyjne premie motywacyjne dla najbardziej zaangażowanych osób; - udział w interesujących i wartościowych szkoleniach oraz inne, dodatkowe benefity, m.in. udział w imprezach firmowych, bilety do kina i teatru, itp.; - możliwość kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: staze@integra.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 94 348 80 17