Kelner bufetowy / Kelnerka Bufetowa , Pokojowy / Pokojowa Hotele Kołobrzeg

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o. jest częścią grupy inwestycyjno-hotelarskiej Zdrojowa Invest&Hotels, Grupa dysponuje 15 obiektami o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach nad morzem i w górach.

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: Kelner bufetowy / Kelnerka Bufetowa , Pokojowy / Pokojowa Hotele Kołobrzeg
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:

Cechuje Cię optymizm, zaangażowanie, otwartość na innych ,dobra organizacja; Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:

Dla naszych hoteli, zlokalizowanych w Kołobrzegu szukamy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki na stanowisko: Kelner bufetowy/ Kelnerka bufetowa Pokojowy / Pokojowa Praca na sezon: od maja/ czerwca do końca września 2024 r.

Pracę sezonową w okresie: maj-wrzesień 2024r., umowę zlecenie ; Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne); Możliwość wykupienia posiłku w kantynie pracowniczej (w korzystnej cenie).

Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b9a0dc1105d14ff9ae5d04fbdd7a9400