Oferty pracy

Technolog

Bumar-Koszalin

Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji podnośników pożarniczych oraz specjalistycznych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Technolog
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  •  Praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w programie komputerowym typu CAD (BUMAR obsługujemy program Inventor)
  • Sumienność / dokładność
  •  Systematyczność
  •  Umiejętności analityczne
Obowiązki:
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej wyrobów i konstrukcyjno - technologicznej oprzyrządowania na podstawie rysunków konstrukcyjnych i warunków technicznych,
  • Opracowanie, wdrażanie i nadzór nad procesami technologicznymi.
  • Dobór narzędzi oraz oprzyrządowania niezbędnego w procesach wytwarzania.
  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania na podstawie opracowanych procesów technologicznych.
  • Nadzór UDT (opracowanie wniosków do modernizacji i naprawy, nadzór nad wykazami)
Firma oferuje:
  • Umowę o pracę ( po okresie próbnym)
  • Prace w zakładzie z wieloletnią tradycją
  •  Dofinansowanie - " Wczasy pod Gruszą"
  • Możliwość przystąpienia do pakietu Multi sport
  • Możliwość dołączenia dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
Sposób aplikowania: osobiście w siedzibie firmy, bądź mailowo: info@bumar.pl