Oferty pracy

Inżynier Produkcji

WosanaSA

Jesteśmy liderem w produkcji soków, napojów i wód. Naszą misją jest wspieranie codziennych starań o utrzymanie dobrostanu rodziny poprzez wsłuchiwanie się w jej potrzeby i zapewnianie bezpiecznych, naturalnych i zdrowych produktów, akceptowanych w każdym domu. Systematycznie się rozwijamy, poszerzając zarówno portfolio produktów, jak i kompetencje. Uważnie monitorujemy rynek, dostosowując ofertę do zmieniających się upodobań klientów oraz dynamiki życia nowoczesnych rodzin.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Produkcji
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Damnica
Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (inżynier/magister) na kierunkach: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechatronika lub pokrewne • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane • komunikatywna znajomości języka angielskiego lub niemieckiego • znajomości oprogramowania MS Office oraz CAD • samodzielność i chęć do nauki nowych rzeczy oraz umiejętności pracy w zespole • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów, • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania, dobra organizacja pracy własnej oraz terminowość w jej wykonywaniu

Obowiązki:

• Zarządzanie produktem i liniami od strony technicznej i technologicznej • Doskonalenie procesu produkcyjnego i nadzór nad dokumentacją techniczną, • Weryfikacja i raportowanie stanu technicznego linii produkcyjnych • Wdrażanie nowych procesów/maszyn czy technologii • Tworzenie i realizacja planu przeglądów i remontów • wsparcie pracowników Utrzymania Ruchu w organizacji i realizacji zadań,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Prywatna opieka medyczna • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie • Pakiet socjalny (paczki mikołajkowe dla dzieci, bony świąteczne) • Spotkanie integracyjne • Karta Multisport lub Kafeteria MyBenefit • Doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencję • Program poleceń pracowniczych

Sposób aplikowania: email: praca@wosana.pl