Oferty pracy

Asystent w Dziale Konstrukcyjnym

UNIA

UNIA to, należący do grupy kapitałowej Chemirol, polski producent maszyn rolniczych o zasięgu międzynarodowym. W branży działa już ponad 140 lat, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje do tworzenia nowoczesnych rozwiązań dla współczesnych rolników. Szeroki asortyment, który oferuje, daje możliwość zatrudnienia specjalistów z różnorodnych dziedzin oraz wiele ścieżek rozwoju dla już zatrudnionych pracowników. Oferuje stabilne zatrudnienie w dużej firmie z 4 zakładami zlokalizowanymi w Grudziądzu, Brzegu, Słupsku i Kątach Wrocławskich. Dołącz do Nas i pomóż nam tworzyć przyszłość nowoczesnego rolnictwa w Polsce i na świecie

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Asystent w Dziale Konstrukcyjnym
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • Znajomość podstaw konstrukcji i obliczeń wytrzymałościowych
  • Znajomość oprogramowania do projektowania 2D oraz 3D (preferowany Solidworks)
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)
  • Kreatywność
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Nastawienie na innowacje
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z innymi członkami zespołu.
Obowiązki:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Tworzenie dokumentacji odbioru końcowego maszyn
  • Tworzenie katalogów części i instrukcji maszyn
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących wyrobach i częściach
  • Konstruowanie nowych wyrobów i części
  • Codzienne wsparcie Konstruktorów w realizacji projektów
  • Będąc Asystentem/ką w Dziale Konstrukcyjnym w Unia Sp. z o.o., otrzymasz:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w zespole doświadczonych ekspertów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów
  • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju u lidera w branży, którego produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8df1c94eb2be4bcdbc83428b59bad1f3