Oferty pracy

Asystent Technologa

MPS International Sp.z.o.

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 1992 roku. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Asystent Technologa
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie średnie chemiczne lub wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w systemie ERP
  • doświadczenie w pracy w laboratorium
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • tworzenie wstępnych receptur i technologii mas kosmetycznych
  • przygotowywanie danych niezbędnych do wdrożenia wyrobów kosmetycznych
  • przeprowadzanie prób technologicznych mas chemicznych
  • bieżąca współpraca z technologiem
  • interesująca praca z możliwością rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego pracownika
  • umowa o pracę oraz atrakcyjny system motywacyjny (premie po 3-miesiącach pracy)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • bogaty pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, dofinansowanie kultury i sportu, upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem)
  • nagroda jubileuszowa za staż pracy
  • dofinasowanie do grupowego ubezpieczenia na życie przyjazna atmosfera w pracy
  • bezpłatny parking dla samochodów i rowerów
Sposób aplikowania: na stronie https://mps.koszalin.pl/praca-mps/ lub kontakt telefoniczny