Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. systemów pomiarowych

Achem Piotr Lisowski

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu monitoringu temperatury i wilgotności: w pomieszczeniach (laboratoria, szpitale, magazyny, firmy z branży farmaceutycznej) oraz urządzeniach laboratoryjnych (lodówki, zamrażarki, cieplarki i inne). Urządzenia pomiarowe opierające się na różnych sposobach transmisji danych: przewodowe Ethernet; bezprzewodowe: radiowa ISM, WiFi, Bluetooth, LoRaWan. Zapewniamy także niezbędne usługi: wzorcowania urządzeń, mapowania pomieszczeń, przeglądy i konserwację urządzeń, serwis techniczny.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy specjalista ds. systemów pomiarowych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

- wykształcenie techniczne, minimum inżynierskie - prawo jazdy kategorii B. - gotowość do wyjazdów służbowych jedno- lub kilkudniowych - umiejętność obsługi komputera i systemów Windows - umiejętność rozwiązywania problemów technicznych - dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Obowiązki:

Instalacja i konfiguracja urządzeń pomiarowych u klientów oraz konfiguracja oprogramowania (urządzenia do pomiaru temperatury i wilgotności oparte o transmisję radiową i sieciową). Wykonywanie okresowych przeglądów. Diagnozowanie i rozwiązywanie usterek związanych z transmisją danych, naprawy serwisowe. Zapewnienie klientom wsparcia technicznego. Prowadzenie szkolenia dla użytkownika końcowego podczas instalacji. Przygotowanie urządzeń pomiarowych do wzorcowania, montażu. Obsługa towarowych przesyłek przychodzących i wychodzących. Duża dyspozycyjność – wyjazdy służbowe. Dbałość o relacje z klientami, pozytywny wizerunek firmy, wysoki poziom obsługi.

- umowa o pracę - niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód - szkolenia związanie z wykonywanymi zadaniami.

Sposób aplikowania: Zapraszamy do przesłania CV na adres achem@achem.pl