Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu

Perla Polska Sp. z o.o., Sp. k.

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych. Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Branża: Marketing
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy specjalista ds. marketingu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk, Ul. Europejska 10
Wymagania:
  • Znajomości kanałów komunikacji marketingowej oraz podstawowych zagadnień z obszaru marketingu
  • Umiejętności organizacji czasu pracy (wielozadaniowości, terminowości)
  • Skrupulatności i dokładności
  • Wysokich umiejętności pracy pod presją czasu
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności budowania relacji i pracy zespołowej
  • Zaangażowania i dobrego nastawienia
  • Umiejętności tworzenia treści dopasowanych do celów oraz działań organizacji
  • Dobrej znajomości pakietu Office
  • Wykształcenia wyższego w kierunku marketingu, komunikacji marketingowej lub komunikacji społecznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w marketingu/projektach marketingowych lub komunikacji
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
Obowiązki:
  • Współpraca z działami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi przy tworzeniu treści komunikatów marketingowych
  • Tworzenie/współtworzenie/redagowanie/weryfikowanie/konsultowanie poprawności treści komunikatów marketingowych
  • Udział w realizacji planu komunikacji marketingowej
  • Prowadzenie research w obszarach określonych przez przełożonego
  • Aktualizacja i optymalizacja strony internetowej
  • Koordynacja procesu kreacji opakowań produktów marki
  • Udział w tworzeniu i realizowaniu działań w mediach społecznościowych
  • Organizacja eventów firmowych – lokalnych, krajowych i międzynarodowych
  • Wspieranie bieżących działań zespołu w obszarze PR oraz Employer Branding
  • Aktywna współpracę z agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi partnerami biznesowymi
  • Tworzenia dokumentacji/raportów/analiz z realizowanych działań i rozliczaniu faktur
Firma oferuje:
  • Pracę w firmie o stabilnej i uznanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem
  • Rozwój w ciekawej i dynamicznej kategorii produktowej w branży FMCG
  • Szkolenie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych członków zespołu
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do półkolonii i ferii zimowych dla dzieci
  • Zniżka firmowa na korty tenisowe
  • Roczna impreza integracyjna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bonus świąteczny
Sposób aplikowania: https://perla.elevato.net/pl/mlodszy-specjalista-ds-marketingu,j,71