Oferty pracy

Młodszy Technik Elektronik

Ivy Technology Poland Sp. z o.o.
Logo 280x280

Ivy Technology to globalny gracz w świecie technologii, który wyznacza nowe standardy usług IT. Specjalizujemy się w zarządzaniu cyklem życia produktów IT, wsparciu technicznym i serwisie elektroniki, oferując naszym klientom niezawodne rozwiązania. Nasze centrum operacyjne w Bydgoszczy to kluczowy element globalnej sieci, wspierający branżę elektroniki użytkowej – od laptopów, przez monitory, po tablety. Ale to nie wszystko! Wprowadzamy także innowacje w infrastrukturze robotycznej, pomagając firmom zautomatyzować procesy i zwiększyć efektywność. Dzięki nowoczesnym technologiom i zespołowi ekspertów, Ivy Technology wspiera rozwój biznesów na całym świecie!

Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Technik Elektronik
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:

wykształcenie techniczne zawodowe, mile widziane - średnie techniczne (elektronik/ informatyk) przynajmniej roczne doświadczenie w firmie zajmującej się produkcją/ naprawą elektroniki umiejętność czytania schematów dobra obsługa urządzeń pomiarowych i lutowniczych (IPC 7711) zacięcie techniczne i chęć do rozwoju zdolności manualne i dobry wzrok praktyka w naprawie urządzeń elektronicznych i płyt głównych będzie dodatkowym plusem

Obowiązki:

naprawa płyt głównych na poziomie komponentowym diagnoza płyt i wymiana uszkodzonych komponentów - ocena kosmetyczna urządzeń - testowanie urządzeń po naprawie - rozkładanie/ składanie urządzeń po naprawie - aktualizacja oprogramowania

- atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony - praca od poniedziałku do piątku, 2 zmiany (6-14, 14-22) - program indywidualnego szkolenia wdrożeniowego - szeroki pakiet benefitów: karta Mulisport, sekcje sportowe, konsultacje psychologa, dietetyka i lekarzy w firmie (internista, kardiolog), prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, siłownia i sauna w firmie, dofinansowanie do Świąt/urlopu/odpoczynku dla dzieci/masaży/biletów do kina/obiadów, pożyczki dla pracowników i inne

Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ebf87f6609c941709b1014563e3c2ff4