Oferty pracy

Specjalista ds. sieci instalacji sanitarnych

SP ZOZ MSWiA w Koszalinie

Poliklinika Koszalińska

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. sieci instalacji sanitarnych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • posiadanie kwalifikacji zawodowych i doświadczenia wymaganych do wykonywania pracy na wskazanym stanowisku;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość programu AutoCad i RODOS;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu; - kultura osobista.
Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentacji pod inwestycje i remonty w zakresie sanitarnym;
  • nadzór nad realizacją i odbiorem robót sanitarnych;
  • weryfikacja dokumentacji technicznej;
  • nadzór nad harmonogramem przeglądów technicznych;
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • bogaty pakiet funduszu socjalnego;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Sposób aplikowania: e-mail : kadry@poliklinika.koszalin.pl