„Postaw na rozwój!” – pod tym hasłem radiowa Czwórka organizuje dni rozwoju osobistego z myślą o studentach. Cztery webinary rozwijające kompetencje miękkie, czterech specjalistów rozwoju osobistego, cztery wtorki października: na dobry początek roku akademickiego.

Począwszy od 6 października w cztery kolejne wtorki o godzinie 18.00 będzie można wysłuchać 45-minutowych webinarów poświęconych rozwojowi osobistemu. Popularni w Internecie trenerzy mentalni, mówcy motywacyjni i specjaliści wystąpień publicznych opowiedzą o kompetencjach często pomijanych w szkole, a które warto rozwijać. O tym jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie opowiedzą: Jan Mela, Artur Sójka, Jakub Bączek i Anita Michalska. W przeciwieństwie do drogich warsztatów, będzie to znakomita okazja do zdobycia wiedzy z zakresu kompetencji miękkich bezpłatnie.

Webinary będzie można oglądać na YouTube i Facebooku Czwórki. Po wykładzie prowadzący seminarium będzie gościem Kuby Jamrozka w audycji „Strefa prywatna”.

„Postaw na rozwój!” – harmonogram webinarów:

  • 6 października, godz. 18.00 – Jan Mela – podróżnik, społecznik, zdobywca biegunów: „Jestem szczęściarzem – każde doświadczenie niesie jakieś dobro
  • 13 października, godz. 18.00 – Artur Sójka – trener, moderator sesji networkingowych, mówca: „Networking receptą na sukces zawodowy
  • 20 października, godz. 18.00 – Jakub Bączek – trener mentalny i motywacyjny: „Jakość życia Polaków spada. Co zrobić, by ją podnieść?
  • 27 października, godz. 18.00 – Anita Michalska – trener i coach: „Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami”.