Nie czekaj do końca studiów! – Skorzystaj z indywidualnej porady zawodowej online.

Pomimo  trudnej  sytuacji   epidemiologicznej   z  jaką   przyszło   nam się   zmierzyć,   każdy  kto  potrzebuje  pomocy  w wytyczeniu ścieżki kariery zawodowej w satysfakcjonującym kierunku, może taką pomoc otrzymać. Zmieniła się jedynie forma oferowanego wsparcia.

Doradcy zawodowi  z  Biura  Karier  Politechniki  Koszalińskiej  i Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie prowadzą obecnie indywidualne poradnictwo zawodowe głównie online, za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej oraz platformy ZOOM. Skuteczność konsultacji online jest równie dobra jak w przypadku wizyt face-to-face, a można z takiej porady skorzystać bez wychodzenia z domu.

Jeśli zatem ktoś z Was chce:

  • poznać trendy występujące na rynku pracy,
  • skonsultować przygotowane przez siebie dokumenty aplikacyjne,
  • zapoznać się z tajnikami rozmowy kwalifikacyjnej,
  • poznać swój potencjał,

zapraszamy do kontaktu z doradcami zawodowymi.

W trakcie indywidualnej porady zawodowej online istnieje także możliwość poddania się badaniu testem Echo, który identyfikuje potencjał osoby badanej i jej sposób funkcjonowania w środowisku zawodowym. Po badaniu będziecie wiedzieć jakie sprawiacie pierwsze wrażenie, jak jesteście odbierani przez szefa, jak reagujecie na sytuacje stresowe, skąd czerpiecie motywację, jakie są Wasze mocne strony i czułe punkty jako pracownika. Echo umożliwia ponadto wyodrębnienie optymalnych dla badanego obszarów pracy.

W  Centrum  Informacji i Planowania Kariery Zawodowej można także zbadać swoje kompetencje osobiste (decydują o jakości, szybkości, adekwatności i rzetelności podejmowanych działań), społeczne (decydują o skuteczności współpracy, porozumiewania się i wywierania wpływu na innych) i menedżerskie, związane z planowaniem, koordynowaniem oraz monitorowaniem pracy innych osób.

Zbadanie  kompetencji  zawodowych  wymaga  jednak  jednorazowej  wizyty  w   siedzibie   CIiPKZ   w   Koszalinie  przy ul. Słowiańskiej 15a. Usługa „stacjonarna” wykonywana jest z  zachowaniem  reżimu  sanitarnego.  Omówienie  wyników i dalsze poszukiwanie pomysłu na przyszłość (a może własna firma?) ma już charakter zdalny.

Konsultacje z doradcami zawodowymi online mogą dotyczyć wszystkich kwestii, które w danym momencie są dla Was najważniejsze w życiu zawodowym. Warto z oferowanego wsparcia skorzystać.

Nie czekaj do końca studiów! 

Zapraszamy do kontaktu:

  • Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

           tel. (94) 34-86-676, kom. 604915120

           e-mail: kariera@kariera.koszalin.pl

  • CIiPKZ w Koszalinie

        ul. Słowiańskiej 15 a

        tel.: 94 344 50 00 lub 94 344 50 56

        e-mail:cipkz-koszalin@wup.pl