V MIEDZYNARODOWY NOBLOWSKI PROGRAM STAŻU NAUKOWEGO!


Dla fizyków, matematyków, lekarzy, biologów, chemików, ekonomistów, filologów, jezykoznawców, prawników, historyków, politologów, specjalistów ds. miedzynarodowych, geografów, filozofów, specjalistów z zakresu administracji publicznej, nauk spolecznych, technicznych, przyrodniczych i pedagogicznych.

MIEDZYNARODOWE ZAINTERESOWANIA BADAWCZE | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com)

Międzynarodowy Historyczny Instytut Biograficzny (Dubaj – Nowy Jork – Rzym – Burgas – Jerozolima – Pekin) zaprasza kierowników placówek oświatowych i naukowych oraz pracowników naukowych i naukowo-pedagogicznych do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Programie Stażu Naukowego „Laureaci Nagrody Nobla: Badanie Doświadczenia i Osiągnięć Zawodowych dla Kształtowania Osobowości Osiągającej Sukcesy i Transformacji Otaczającego nas Świata” w Dubaju, Oslo, Sztokholmie, Rzymie, Burgas, Nowym Jorku, Jerozolimie i Pekinie. Program jest finansowany z międzynarodowej dotacji o równowartości 1 200 000 euro udzielonej przez MCB przy wsparciu finansowym ZEA, Włoch, Bułgarii, USA, Izraela i Chin oraz wpłatami na cele charytatywne.

Wysłuchasz wykładów i przemówień znanych światowych liderów polityki, biznesu, nauki, kultury, edukacji, w szczególności Muhammada Yunusa, Aung San Suu Kyi, Lecha Walęsy, Olgi Tokarczuk, Roberta Engle’a, Charlesa Rice’a, Johna Goodenougha, Wole Soyika , Louise Gluck, Harvey Alter’a, Aziz’a Sankar, Michaila Gorbaczowa, Swiatlany Aleksijewicz, Jimmy Carter’a i wielu innych.

Zapewnione jest tłumaczenie lub napisy, możliwe jest również obejrzenie oryginału w języku angielskim z napisami.

Forma uczestnictwa: zdalna, w trybie nagrywania wideo, umożliwia oglądanie wystąpien i lekcji w dogodnym czasie (rano, popołudnie, wieczór, noc).

REJESTRACJA DO PROGRAMU MIEDZYNARODOWEGO: DO 25 CZERWCA 2022.

Czas trwania programu: 24 czerwca – 20 sierpnia 2022.

Wręczenie międzynarodowych certyfikatów: 18-20 sierpnia 2022.

W programie bierze udziałów ponad 100 laureatów Nagrody Nobla.

Co daje Ci udział w tym programie?

• Nowa wiedza, pomysły, zaawansowane międzynarodowe doświadczenie naukowe i kompetencje zawodowe wymagane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, w tym do uzyskania tytułów naukowych starszego pracownika naukowego, profesora nadzwyczajnego i profesora.

• Miedzynarodowy Certyfikat wystawiony zgodnie z wymogami prawa o ukonczeniu Programu Miedzynarodowego na 180 godzin lub 6 punktow, z ktorego wynika, ze otrzymales Miedzynarodowe Stypendium Edukacyjne nr IEG /W/22/03/08, a takze

• Przypisanie kwalifikacji „International Teacher & Senior Research Fellow”, która potwierdza wysoki poziom posiadanych kwalifikacji i umożliwia m.in. ubieganie się o prace i zajmowanie stanowisk w zakresie oświaty cudzoziemcom posiadającym dyplom ukończenia studiów wyższych i jest rozpoznawana w krajach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Chinach, Indiach, Japonii, Australii i Nowej Zelandii, USA, Kanadzie, UE, krajach WNP i Ameryce Łacińskiej.

• Ciekawi i znani mówcy, których nie znajdziesz na żadnym innym kursie. To wyjątkowy program. Zawsze możesz być dumny i godnie pochwalić się kolegom, studentom i swoim dzieciom, ze brałeś udział w Międzynarodowym Stażu Naukowym, gdzie głównymi prelegentami byli Henry Kissinger, Emmanuele Charpentier, XIV Dalajlama itp., tj wybitne osobowości, które są wzorem dla każdego pokolenia, znane całemu światowi, są przywódcami moralnymi i faktycznie stały się Legenda. Ucz się od nich i cytuj je. Twoje horyzonty, prestiż, uznanie, autorytet i znaczenie dla otaczających będą tylko rosły.

Koszty uczestnictwa w programie pracowników naukowych i pedagogicznych wynoszą 100 EURO opłaty rejestracyjnej. Międzynarodowy grant edukacyjny pokrywa pozostała część kosztów programu w wysokości 2500 EURO.

Rejestracja: Do Programu będzie można przystąpić do 25 czerwca 2022 r. poprzez oficjalny adres e-mail Instytutu: [./#NOP]internship@whfpdubai.com

Aby się zarejestrować, musisz wykonać kilka prostych kroków:

1. Wyślij następujące informacje na nasz oficjalny e-mail: internship@whfpdubai.com

·     Imie, nazwisko w jezyku angielskim

·       Rok Twojego urodzenia

·       Twoje miasto i kraj

·       Miejsce pracy i stanowisko

·       Twoj e-mail i telefon komorkowy

2. Koniecznie zaznacz w temacie swojego listu – Rejestracja na międzynarodowy program stażu naukowego!

Po zarejestrowaniu się do programu otrzymasz szczegóły płatności do zapłaty kwoty rejestracyjnej, a po potwierdzeniu wpłaty uzyskasz dostęp do zamkniętego kanału, na którym od początku programu zamieszczane będą lekcje i wystąpienia naszych mówców.

Tysiące uczestników MIEDZYNARODOWEGO NOBLOWSKIEGO PROGRAMU STAZU NAUKOWEGO zrobiło już udane kariery! Jesteś z nami?

link do strony: https://bk.sggw.edu.pl/v-miedzynarodowy-noblowski-program-stazu-naukowego/