Już 20 października 2022 r. odbędą się Europejskie Dni Pracy (EDP) on-line pod nazwą Work@PL2022 organizowane na platformie Europejskiego Urzędu ds. Pracy.

Tu możesz się zarejestrować, aby wziąć udział w wydarzeniu i uzyskać dokładne informacje: europeanjobdays.eu

Na czym polega to wydarzenie?
Polscy pracodawcy zainteresowani udziałem mają możliwość założenia konta wystawcy, które jest wirtualnym odpowiednikiem stoiska, jakie możemy spotkać podczas targów stacjonarnych. Siedząc przed monitorem komputera można prowadzić rekrutację, przy czym zaleca się także posiadanie kamerki internetowej, mikrofonu i słuchawek, aby w dniu targów móc swobodnie porozmawiać z osobą odwiedzającą wirtualne stoisko. Pracodawca ma możliwość przeglądania i selekcji otrzymanych aplikacji oraz wysłania wybranym kandydatom zaproszenia do udziału w rozmowach.

Pracodawco - co zyskasz biorąc udział w tym wydarzeniu?

Wypromujesz swoją firmę, dostaniesz możliwość dotarcia do osób poszukujących zatrudnienia z krajów UE/EFTA oraz znalezienia odpowiednich kandydatów do pracy.

Chcesz pracować w Polsce?

Obserwuj z wyprzedzeniem profil Work@PL2022, aby uzyskać dostęp do informacji o pracodawcach i wyszukiwać ciekawe ogłoszenia o pracę. Aby aplikować na wolne stanowiska będziesz musiał zarejestrować swoje konto, jako osoba poszukująca pracy przed wydarzeniem. hcesz więcej szczegółów?
Skontaktuj się z jednym z doradców EURES: dane kontaktowe dostępne na plakacie wydarzenia

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Poznaniu.