Oferty pracy

Płatny staż w dziale handlowym

Integra Software Sp. z o.o.
Logo szare

Integra Software od ponad 30 lat oferuje rozwiązania programistyczne dla branż technicznych, głównie związanych z transportem i motoryzacją. Oferujemy płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów. Jeżeli jesteś studentką / studentem ostatniego roku i uda Ci się pogodzić studia z pracą, to szukamy właśnie Ciebie.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: Płatny staż w dziale handlowym
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • umiesz organizować swoją pracę i samodzielnie wykonujesz zadania
  • skrzynka mailowa i uporządkowane tabelki to dla Ciebie podstawa, masz rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • telefon i e-mail Ci nie straszny, sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności w pracy z nim, czynne prawo jazdy kat. B
  • jesteśmy mobilni
  • oszczędzamy czas.
Obowiązki:
  • wsparcie działu handlowego oraz działań marketingowych firmy,
  • rejestrowanie danych w systemach wewnętrznych firmy,
  • wystawianie faktur oraz tworzenie zestawień,
  • weryfikacja i wprowadzanie faktur kosztowych do programu,
  • współpraca z zewnętrzną księgowością.
Firma oferuje:
  • zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych,
  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć,
  • wspólny proces onboardingu w siedzibie firmy,
  • możliwość kontynuacji współpracy po ukończeniu studiów.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: staze@integra.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 94 348 80 17