Kinguin Academy to program skierowany do wszystkich studentów kierunków informatycznych, którego celem jest zaznajomienie uczestników z najnowszymi językami programowania. Podczas 80 godzin płatnego stażu uczestnicy będą mieli szansę poznać rytm pracy developera i specyfikę branży eCommerce.

Rekrutacja na Kinguin Academy trwa do połowy maja. Można się zapisać na stronie: http://www.kinguin.net/pl/academy na której prócz formularza rekrutacyjnego znajduje się również krótkie info o mentorach oraz samym programie.

“Oferujemy możliwość poznania atmosfery pracy w światowej klasy firmie z branży gier wideo. Chcemy zapoznać naszych stażystów z używanymi przez nas technologiami i biznesowymi aspektami naszej działalności.”- mówi Maciej Mroziński, Chief Technology Officer. “Gwarantujemy całkowity brak nudy i współpracę przy platformie, używanej codziennie przez setki tysięcy użytkowników z całego świata.”

Kinguin Poland od wielu lat aktywnie działa w koszalińskim środowisku eCommerce i IT. Kinguin.net to jedna z największych na świecie platform do zakupu gier i skinów do CS:GO online. Zespół liczy już ponad 250 osób ulokowanych w oddziałach na całym świecie i stale się powiększa. W najbliższym czasie Kinguin planuje rozszerzyć swoją działalność w Zachodniopomorskim i otworzyć biuro w Szczecinie.

O Kinguin.net:

Kinguin Poland Sp. z o.o.  jest jednym z globalnych liderów wśród dostawców rozwiązań dla branży ecommerce w obszarze gier wideo oraz produkcji materiałów esportowych. Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku globalnym i obecnie zatrudnia już ponad 250 osób. Centrala firmy znajduje się w koszalińskim parku technologicznym, a głównym obszarem działalności firmy jest kompleksowa obsługa platformy ecommerce do sprzedaży gier - Kinguin.

 

Dane kontaktowe:

Paweł Radzimski

pawel.radzimski@kinguin.net

kom. +48 605 60 60 50