Akademicki Turniej TransEdu to ogólnopolski konkurs internetowy dla uczniów oraz studentów szkół i uczelni logistycznych w kraju, połączony z testem wiedzy z zakresu logistyki.

Uczestnikiem turnieju może być każdy student i uczeń logistyki w Polsce, który we wskazanym dniu zaloguje się do rozgrywki.

Etap I

Gra w TransEdu, która polega na symulacji operowania flotą pojazdów przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi logistycznych. Aby wziąć udział w tym etapie, należy pobrać aplikację TransEdu i zarejestrować się, podając imię i nazwisko, a w polu "nazwa firmy"- nazwę reprezentowanej uczelni. W grze należy osiągnąć najwyższą średnią cenę frachtu, wśród wszystkich podejmowanych.

Etap II

Test wiedzy oparty na proponowanych na stronie kursach. Zadaniem użytkownika jest wskazanie właściwej odpowiedzi w odpowiednio krótkim czasie. Szczegóły reguł dotyczących etapu drugiego są każdorazowo podawane przed każdym z turniejów.

Nagrody

Jeśli jesteś studentem, masz szansę zdobyć sportową kamerę GoPro HERO, czytnik książek i ekspres do kawy.

Jeśli jesteś uczniem, do wygrania masz aparat kompaktowy Sony, tablet Prestigio oraz canonowe 3w1: drukarkę, skaner i ksero.

Każdy uczestnik Turnieju ma szansę na zdobycie certyfikatu potwierdzającego znajomość technologii wykorzystywanej w branży TSL.

Terminy gier w tegorocznym turnieju:

VII ATTE odbędzie się w dniach 24-27 maja. Terminy gier dla poszczególnych województw są następujące:

Rozgrywka I (24.05)

Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: zachodniopomorskie, pomorskie, śląskie, warmińsko-mazurskie oraz podlaskie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.

Rozgrywka II (25.05)

Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: lubuskie, wielkopolskie, kujawsko- pomorskie, podkarpackie, opolskie oraz mazowieckie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.

Rozgrywka III (26.05)

Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie oraz lubelskie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.

Test wiedzy (27.05)

Test będzie otwarty od godziny 8.00 - 20.00.

Zapraszamy do polubienia fanpage'a na Facebooku oraz dołączenia do wydarzenia!

 

Więcej informacji pod linkiem: http://edu.trans.eu/turnieje-transedu