Artykuły

pdf

sprzedawcy działów: książka, multimedia, muzyka i film,

EMPiK
Jesteśmy najpopularniejszą siecią detaliczną, oferującą produkty związane z kulturą i rozrywką: literatura, muzyka, czasopisma i prasa, filmy (DVD i VHS), gry komputerowe i multimedia, artykuły papiernicze oraz hobbystyczne. Nasza sieć posiada prawie 100 salonów sprzedaży zlokalizowanych w na terenie całego kraju. Od roku prowadzimy jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. Niedawno wprowadziliśmy do oferty ponad 2 miliony produktów, co uczyniło nas liderem nie tylko na rynku polskim, ale również w Europie wschodniej. W związku z dynamicznym rozwojem sieci EMPiK i otwarciem nowego salonu w Koszalinie, poszukujemy osób na stanowiska:
Branża: Doradztwo, Konsulting
Stanowisko: sprzedawcy działów: książka, multimedia, muzyka i film,
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wiedza branżowa - mile widziani pasjonaci
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • nastawienie na realizację celów
  • wykształcenie minimum średnie a ponadto są osobami:
  • zaangażowanymi, dokładnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi
  • umiejącymi współpracować w zespole - z pozytywną energią
Obowiązki:
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowanie towaru do sprzedaży
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
  • utrzymanie porządku na dziale
  • obsługa kasy fiskalnej
Sposób aplikowania: Prosimy o jak najszybsze przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego, ponieważ proces rekrutacji już trwaOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. Warunkiem koniecznym analizy aplikacji jest poprawne wpisanie w tytule wiadomości „sprzed /KOSZLIN/ wybrany dział” (proszę wpisać interesujący Państwa dział). Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@empik.com