Artykuły

pdf

kierownicy działów: książka, multimedia i foto, muzyka i film, prasa i art. pap

EMPiK
Jesteśmy najpopularniejszą siecią detaliczną, oferującą produkty związane z kulturą i rozrywką: literatura, muzyka, czasopisma i prasa, filmy (DVD i VHS), gry komputerowe i multimedia, artykuły papiernicze oraz hobbystyczne. Nasza sieć posiada prawie 100 salonów sprzedaży zlokalizowanych w na terenie całego kraju. Od roku prowadzimy jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. Niedawno wprowadziliśmy do oferty ponad 2 miliony produktów, co uczyniło nas liderem nie tylko na rynku polskim, ale również w Europie wschodniej. W związku z dynamicznym rozwojem sieci EMPiK i otwarciem nowego salonu w Koszalinie, poszukujemy osób na stanowiska:
Branża: Logistyka
Stanowisko: kierownicy działów: książka, multimedia i foto, muzyka i film, prasa i art. pap
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • dobra znajomość literatury i rynku wydawniczego
  • osobowość lidera i wysoka komunikatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office i łatwość w nauce nowych systemów i aplikacji IT
  • pozytywne nastawienie do ludzi i świata
  • nastawienie na realizację założonych celów sprzedażowych, pod względem ilościowym i jakościowym
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania oraz zespół
  • motywacja do poszerzania wiedzy oraz doskonalenia swoich umiejętności
Obowiązki:
  • kontrola sprzedaży i monitorowanie wyników własnego działu
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasu, struktury i rotacji produktów
  • dbałość o prawidłową ekspozycję towaru i obsługę klienta, zgodną ze standardami firmy
  • właściwe zarządzanie i motywowanie zespołu
Sposób aplikowania: Prosimy o jak najszybsze przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego, ponieważ proces rekrutacji już trwa.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. Warunkiem koniecznym analizy aplikacji jest poprawne wpisanie w tytule wiadomości ” kierownik/KOSZALIN ”. Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@empik.com