Artykuły

pdf

specjalista ds. obsługi klienta

twenty4help Knowledge Service Sp. z o. o.
twenty4help jest jedną z największych firm teleinformatycznych działających na rynku europejskim. Specjalizujemy się w usługach doradczych wykonywanych na zlecenie producentów hardware i software. W siedmiu filiach na terenie Europy zatrudniamy 2700 pracowników.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta
Wakatów:
Miejsce pracy: Zgorzelec
Wymagania:
  • biegła znajomość języka czeskiego  w mowie i piśmie
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra znajomość systemu operacyjnego Windows
  • obsługa internetu
Obowiązki: Naszym pracownikom oferujemy:
  • szkolenie, które ułatwi podjęcie pracy w naszej firmie
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • możliwość ciągłego rozwoju i awansu
Sposób aplikowania: Zainteresowani? Prosimy o nadsyłanie CV i listów motywacyjnych z propozycją oczekiwanego wynagrodzenia brutto na adres: twenty4help Knowledge Service Sp. z o. o. ul. Wolności 10 59-900 Zgorzelec Tel. +48 (0) 75 77 70 400 E-mail: jobs@de.twenty4help.com Internet www.twenty4help.com