Artykuły

pdf

doradca techniczno-handlowy

Oferta z serwisu ogłoszeniowego BDI
Nowoczesna firma prowadząca działalność w zakresie produkcji i konfekcjonowania pasów napędowych i taśm transportujących oraz handlu innymi elementami napędu i transportu ( koła, łańcuchy, przenośniki, łożyska,smary przemysłowe). Wiodąca pozycja firmy na rynku polskim została potwierdzona poprzez zgodność Zintegrowanego Systemu Zarządzania z międzynarodowa normą PN-EN-ISO 9001:2001, P-EN ISO 14001, PN-N ISO 18001.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca techniczno-handlowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: zachodniopomorskie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - konieczna znajomość budowy maszyn
  • pełna dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego - mile widziana
  • doświadczenie w branży - mile widziane
  • preferowane osoby z okolic Œwidwina, Drawska Pomorskiego, Łobza
Obowiązki:
  • doradztwo techniczne u klienta (rozwiązywanie problemów)
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych ze sprzedażą
  • pozyskiwanie nowych klientów
Firma oferuje:
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy, laptop
  • niezbędne materiały do nauki
  • fachowe szkolenia
Sposób aplikowania: Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: oferta2043@bdi.com.pl (nr. ref nr ref. 2043-06) Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy