Artykuły

pdf

sprzedawca - konsultant

Würth Polska Sp. z o.o.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: sprzedawca - konsultant
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Œredniego wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia w zakresie sprzedaży bezpośredniej
  • Odpowiedzialności i wysokiego zaangażowania
  • Komunikatywności i zdolności negocjacyjnych
  • Prawa jazdy kat. B
Obowiązki: Zakres Twoich obowiązków:
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Aktywne zdobywanie klientów (firm)
  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Sprzedaż narzędzi, chemii technicznej oraz elementów złącznych firmom z branż: mechanicznej, spożywczej i przemysłu ciężkiego
Oferujemy Ci:
  • Pracę w stabilnym renomowanym koncernie
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i technicznych
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Telefon komórkowy
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przysłanie dokumentów (CV, list motywacyjny, zdjęcie) na adres: Würth Polska Sp. z o.o. ul. Płochocińska 33 03-044 Warszawa lub e-mail: rekrutacja@wurth.pl z dopiskiem w temacie wiadomości lub na kopercie "Metal-Koszalin"