Artykuły

pdf

hostessa

hpr group sp. z o.o.
Firma doradztwa personalnego
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: hostessa
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin, Szczecin, Gdynia, Bydgoszcz
Wymagania:
  • reprezentowanie Banku w punkcie w centrum handlowym,
  • doradztwo w zakresie kart kredytowych,
  • praca na pełen etat + wymagana dyspozycyjność w co drugi weekend,
  • aktywne pozyskiwanie klientów (praca stacjonarna)
Obowiązki:
  • chęć podjęcia pracy stałej zmianowej,
  • miła aparycja,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • doświadczenie w promocjach – warunek konieczny,
  • min. ukończona szkoła średnia
  • znajomość standardów biznesowych,
  • zorientowanie na klienta
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem paszportowym w stroju biznesowym oraz z listem motywacyjnym) z zaznaczonym nr ref w temacie wiadomości na podany niżej adres. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Pozostawiamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy – po rozpatrzeniu zostaną one zamieszczone w Bazie Danych HPR Group Sp. z o.o.