Artykuły

pdf

doradca klienta

fundusz mikro sp. z o.o.
Fundusz Mikro Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową od 11 lat wspierającą rozwój Małych Przedsiębiorstw. Aktualnie poszukujemy pracowników, których kompetencje, rzetelność oraz profesjonalizm pozwolą wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta.
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca klienta
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania: Oferujemy:
  • pełnoetatowe zatrudnienie
  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w instytucji finansowej
  • system szkoleń
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników
Jeśli:
  • Posiadasz dużą motywację do pracy
  • Masz doświadczenie w sprzedaży
  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Masz zdolności analitycznego myślenia
  • Lubisz aktywną, dynamiczną pracę i chętnie podejmujesz samodzielne decyzje
  • Posiadasz prawo jazdy
To jest PRACA właśnie dla Ciebie
Obowiązki: ZAPEWNIAMY:
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie, w części zależne od Twojego zaangażowania i pracy
  •  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  •  Bezpłatne szkolenia
Sposób aplikowania: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.CV i List Motywacyjny wraz z podaniem na kopercie lub w tytule e-maila numeru referencyjengo (DK/Koszalin)